1 Kivifirma OÜ /

Kivifirma OÜ

Graniitkivi on mitte üksnes vastupidav, vaid ka funktsionaalne ja ökoloogiline - ideaalne nii interjööri kui eksterjööri kujundamiseks.

Oleme nüüdseks tegelenud viis aastat looduskivide müügi ja paigaldusega. Impordime ja müüme laia valikut looduslike kive erinevatest maailma paikadest, samuti pakume ka Eesti paekivi ja dolomiiti ja nendest valmistatud tooteid. Graniitkivi.ee aitab Teid kivi valikul, ja mõõdistamisel ning valmistab Teile ettetellimisel sobivas suuruses nt: köögitasapinna ning teostab paigalduse. Kivifirma OÜ omab üldehituse litsentsi ja ehitusjärelvalve litsentsi. Lähimal ajal loodame saada ka muinsuskaitse all olevate objektide renoveerimise litsentsi.

Meie eesmärk on olla Teile toeks ideest teostuseni!

Viimastel aastatel oleme teostanud väga mitmekesiseid töid, alustades köögitasapindadest lõpetades suuremahuliste teede ja parklate ehitusega. Viimase aasta säravaimate tööde nimistusse kuuluvad

  • Eesti Meremuuseumi kai
  • Ajaloomuuseumi graniitkivi paigaldus (Tallinnas)
  • Börsi käik (Tallinna vanalinn)
  • Kadrioru kunstimuuseum terass (Tallinn)
  • Nunne tn (Tallinna vanalinn) kõnniteede renoveerimine ja munakivi sillutis
  • Pärnu vallikääru graniitkivi trepid
  • Pärnu Papiniidu silla graniidist koonused
  • Triigi-Kõue mõis
  • Saka mõis

jne.

Samuti omame väärt kogemusi ringteede ja äärekivide paigaldamisel, näiteid võiks tuua Rakverest, Tallinnast, Võrust ja Saaremaalt. Omame ka kogemusi mõisate parkide ja terrasside ehitusel ja sisetöödel, nt: Saka mõis ja vastselt renoveeritud Triigi mõis.

Meie jaoks pole ükski töö liiga väike või liiga mahukas, alates koduaia terrassidest ja köögitasapindadest kuni massiivsete sildade katmisega graniitkiviga.

Lisaks graniitkivile müüme ja paigaldame ka Eestis kaevandatavat maakivi ning teostame ka betoonkivi paigaldamist ja müüki.

Meeldivat koostööd soovides!

24095

0

SHARE

Tänavakivid

Murtud kivid ehk täringukivid. Meie toodete valikust leiate Euroopa päritoluga ja hinnatud kvaliteediga graniitkivi, paekivi, dolomiiti ja ka Saksamaa päritolu savikivi ehk klinkertellist : klassikaline hall, punane ja kollane graniit - musta graniiti impordime Aasia maadest. Kivi valikul on kahtlemata määrav graniidi töötlemise tase, sillutiskivide puhul murdmiskvaliteet – millest sõltub nii kivi paigaldus kui ka töö lõpptulemus.

Fassaadid

Fassaadide tekst erinevatest fassaadidest

Video

Gallery

Contact

+372 56 480 002
info@graniitkivi.ee
www.graniitkivi.ee

Artelli 10, Tallinn

Similar Stands

Look more Expo Halls

RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above.